logo

Ozvěte se!

Tvorba digitálního obsahu - videí, fotografií a virtuálních prohlídek nové generace.

info@virtualvisit.cz

 

Fotografie architektury

Dopřejte návštěvníkům vašeho webu zážitek

70

Pro atraktivnost vašeho webu začněte u fotografií.

Fotografie na vašem webu zvýší atraktivnost o 70%. Fotografie z naší dílny dokonale podpoří vaši prezentaci a dodají ji šťávu

Fotografie 162 Megapixelů

Naše panoramata, která pořídíme ze vzduchu mají opravdu slušné rozlišení 162MP. Díky tomu můžete vidět všechny důležité detaily. Jak je u Virtual Visit zvykem, čekáme na vhodné světelné podmínky a dáváme si záležet na úpravě vašich fotografií.

Proč dělat kompromisy?

Objednejte si od nás virtuální prohlídku pro 21. století a fotografie interiérů můžete dostat zdarma! V profesionální kvalitě a bez kompromisů.

Více v sekci Virtuální prohlídky

Fotografie interiérů

Ukázka projasňování stínů a tmavých míst – díky postprocesu bude virtuální prohlídka ukazovat vaše prostory dokonale. Pracujeme v ultra-dynamickém rozsahu, který zabezpečí že i ve slunné dny bude vidět výhled z oken a zároveň budou projasněné všechny stíny v místnostech.

Letecké fotografování je pro nás také hračka

Jsme držiteli platného leteckého oprávnění a pro každou leteckou práci vyžadujeme souhlas majitele/správce nemovitosti. Bez souhlasu snímaných lidí nemůžeme provádět fotografie přímo nad davy např. turistů, stejně jako není možné fotografovat či natáčet nad nemovitostmi, které nám nedaly povolení.

I přes drobnou administrativu a specifika těchto prací se snažíme maximálně vyjít vstříc klientovi.

Copyrighted Image