logo

Ozvěte se!

Tvorba digitálního obsahu - videí, fotografií a virtuálních prohlídek nové generace.

info@virtualvisit.cz

 

Jak pracujeme

Popis kroků při přípravě virtuální prohlídky...
Virtual Visit / Jak pracujeme

Úvodní setkání

Na úvodní schůzce často projednáváme formu prezentace a rozsah. Zjišťujeme, jaké jsou cíle klienta a co by měla virtuální prohlídka splňovat. Na základě určení rozsahu zákazníkovi vypracujeme cenovou nabídku.

Fotografický a natáčecí den

Během tohoto dne se již fotografuje a pořizuje všechno, co bude pro virtuální prohlídku potřeba. V případě exteriérů hodně záleží na počasí – pokud bude nepříznivé, dohodne se přesun. Připravte si seznam bodů, které budeme snímat – jde hlavně o to, co chcete prezentovat nejvíce, spíše než chodby a prázdná místa.

Jak se připravit na fotografování prohlídky

Zpracování

Během přibližně jednoho měsíce naši grafici připraví vše pro interface prohlídky, dále naprogramujeme interaktivní prvky včetně mapky (nebo integrace Google Maps), kterou pro vás připraví náš architekt. Společně s vámi pak komunikujeme ohledně umístění bodů do plánku tak, aby vše sedělo. Názvy snímaných bodů vložíme do virtuální prohlídky dle vašeho zadání, podobně jako pořadí bodů, které můžete v této fázi ovlivnit.

Tipy jak zprůchodnit vaši virtuální prohlídku

Nahrávání komentáře

K virtuálním prohlídkám v drtivé většině případů připojujeme namluvený komentář. Ke každému místu, které jsme natočili, napíšete jednu až tři věty, které dodají prohlídce lepší informativní hodnotu. Nahrání a korektura textu je již v naší režii. Můžete si však vybrat hlas, který bude prohlídku namlouvat.

Kdo namlouvá prohlídky? Vyberte si hlas.

Pokročilý post-proces

Ukázka projasňování stínů a tmavých míst – díky postprocesu bude virtuální prohlídka ukazovat vaše prostory dokonale. Pracujeme v ultra-dynamickém rozsahu, který zabezpečí že i ve slunné dny bude vidět výhled z oken a zároveň budou projasněné všechny stíny v místnostech.

Soustředíme se především na detail...

Jaké cíle si klademe při práci na Vaší virtuální prohlídce:

A) grafické zpracování – chci vidět detaily, chci vidět barvy jako ve skutečnosti (světla stíny), chci si to užít – nechci koukat na prázdné stěny, chci vidět to nejlepší, chci být zaujat

B) uživatelské rozhraní – chci najít věci tam, kde bych je hledal, chci ovládat prohlídku na všech zařízeních, chci ji ovládat prstem, ale také myší, chci se proklikávat – interaktivita, chci se něco srozumitelně dozvědět, nebo chci alespoň získat pojem o geniu loci místa (hudba, komentář, ostatní vjemy)

C) inovativnost – přizpůsobení vzhledu, živá prohlídka (lidé vykonávají činnosti – jako reportážní panorama), letecký záběr nebo vyvýšené panorama s pohledem na budovu, zajímavé zpracování hotspotů.

Nabízíme posouzení vaší stávající virtuální prohlídky ZDARMA.

pro ukázku klikněte

Copyrighted Image