logo

Ozvěte se!

Tvorba digitálního obsahu - videí, fotografií a virtuálních prohlídek nové generace.

info@virtualvisit.cz

 

Letecká fotografie

Dopřejte návštěvníkům vašeho webu novou perspektivu

95

95 procent našich klientů chce letecké záběry

Letecké snímky dokonale podpoří vaši prezentaci a dodají ji šťávu

Fotografie 162 Megapixelů

Naše panoramata, která pořídíme ze vzduchu mají opravdu slušné rozlišení 162MP. Díky tomu můžete vidět všechny důležité detaily. Jak je u Virtual Visit zvykem, čekáme na vhodné světelné podmínky a dáváme si záležet na úpravě vašich fotografií.

Je libo krátkého videa z ptačí perspektivy?

Žádný problém, natočíme krátké video z prostředí vašeho zařízení a doplníme o hudební podkres. Náš pilot udělá vše proto, aby video působilo dynamicky a mělo v sobě umělecký nádech. Díky tomu můžeme zaujmout návštěvníky vašeho webu během prvních několika vteřin. Videa natáčíme ve 4K v 60fps/30fps.

Více v sekci Tvorba videa

Letecké fotografování je pro nás hračka

Jsme držiteli platného leteckého oprávnění a pro každou leteckou práci vyžadujeme souhlas majitele/správce nemovitosti. Bez souhlasu snímaných lidí nemůžeme provádět fotografie přímo nad davy např. turistů, stejně jako není možné fotografovat či natáčet nad nemovitostmi, které nám nedaly povolení.

I přes drobnou administrativu a specifika těchto prací se snažíme maximálně vyjít vstříc klientovi.

Fotografie interiérů

Ukázka projasňování stínů a tmavých míst – díky postprocesu bude virtuální prohlídka ukazovat vaše prostory dokonale. Pracujeme v ultra-dynamickém rozsahu, který zabezpečí že i ve slunné dny bude vidět výhled z oken a zároveň budou projasněné všechny stíny v místnostech.

Copyrighted Image