logo

Ozvěte se!

Tvorba digitálního obsahu - videí, fotografií a virtuálních prohlídek nové generace.

info@virtualvisit.cz

Nahrávání komentáře (Ol. kraj)

Poslechněte si ukázkový hlas, který si můžete vybrat k namluvení vaší virtuální prohlídky:

Mužský hlas

Adam:

 

Ženský hlas

 

Magdalena

Taťána :

Šárka:

 Monika Staňková:

 

Jak připravit skript k namluvení:

Připravte 1-3 věty ke každému místu. Používejte aktivní tvary.

Ukázka délky a obsahu těchto vstupů (oblast sociální služby):

Prostor před vstupem do domova: Exteriéry

  • Vítejte v Domově seniorů Bez Lípy, jehož zřizovatelem je Středočeský kraj. Domov má kapacitu 100 lůžek a poskytuje dvě sociální služby – domov pro seniory a domov se zvláštním režimem. O klienty se v domově nepřetržitě stará více než 50 zaměstnanců. Cílem nás všech, je zajistit všem klientům maximální péči a navození pocitu, že jsou skutečně jako doma.

    Hlavní vstup: Ubytování a stravování

  • V prostorách hlavního vstupu se nachází recepce. V tomto prostoru na Vás dýchne příjemná atmosféra a vřelé přijetí zaměstnanci domova, kteří velmi ochotně poradí a pomohou. Navíc zde najdete informace nejen o uspořádání celého domova, ale také o připravovaných akcích, o aktuálním jídelním lístku, aj. Nachází se zde také výstavka výrobků, které byly vytvořeny klienty v rámci aktivizace a tvůrčích činností.
  • Chodby v objektu: Ubytování a stravování

  • V prostorných chodbách našeho domova se naši klienti každodenně setkávají. Chodby slouží k jejich aktivnímu, ale i pasivnímu odpočinku.

    Ordinace: Aktivity a služby

  • Pro naše klienty zajišťujeme pravidelnou lékařskou péči. V moderně vybavené ordinaci mohou navštívit praktického lékaře, neurologa, urologa, diabetologa i psychiatra. Pokud si tak klient přeje nebo mu to neumožní zdravotní stav, navštíví ho smluvní lékaři přímo na pokoji.

 

Copyrighted Image