#tourism

Virtual tour of Karlštejn Castle

In 2018, we created a project for Central Bohemia Tourist Board aimed to promote the region of Central Bohemia to foreign tourists. For this purpose, our photographers used 360 photography combined with drone shots.

What do others think?

„Pro realizaci tohoto vzácného projektu bylo pro nás klíčové, že společnost Virtual Visit plně spolupracuje s Prague City Tourism. Profesionalitu bylo tedy možné zhodnotit na virtuální prohlídce Staroměstské radnice a Orloje. Výsledek z natáčení takto důležitých památek v Praze pokládáme za zcela dostatečné potvrzení kvalit dodavatele.“

Jakub Kulhánek - SČCR

Rozsah projektu

Vytvořili jsme na míru virtuální prohlídku ve dvou jazycích pro použití na portálu centrály a obrazovkách turistických center.

spustit prohlídku

Fotografie

Díky našim zkušenostem jsme si rozplánovali fotografování prohlídky tak, abychom dokázali pořídit i statické fotografie pro brožury a webové stránky centrály.

Letecké záběry

Příprava videa byla sice bonusovou, ale ve výsledku neméně důležitou součástí výroby virtuální prohlídky. Ne náhodou jsme měli na místě našeho nejzkušenějšího dronaře.

References

…here we will refrain from words, see for yourself.

filter

What we created?
For who?