Jak probíhá tvorba virtuální prohlídky?

Máme zkušený tým, který je schopný vytvořit unikátní prohlídku plně na míru, a proto vám můžeme vytvořit vaši vysněnou virtuální prohlídku. Jak se připravit na samotné fotografování se dozvíte v tomto článku!

Hotovou prohlídku u sebe budete mít v rozmezí 14ti dní až jednoho měsíce, podle náročnosti vašeho zadání a rozsahu prohlídky. Do rozsahu zahrnujeme počet míst, které u vás budeme fotit. Dále nás bude zajímat také zda budeme využívat dron pro letecké panorama. Samotné tvoření každé prohlídky se skládá z několika kroků.

Jak vypadá celý proces? 

 1. Úvodní setkání
  Na úvodní schůzce projednáváme s klienty formu prezentace a rozsah. Zjišťujeme, jaké jsou cíle klienta a co by měla virtuální prohlídka splňovat. Na základě určení rozsahu prohlídky zákazníkovi vypracujeme cenovou nabídku. Také se pobavíme o tom, jaké prvky chce do virtuální prohlídky klient přidat a co vše by měla návštěvníkovi nabídnout.

  Podívejte se jak vypadají naše virtuální prohlídky!

 2. Fotografický a natáčecí den
  Během tohoto dne již fotografujeme a pořizujeme všechno, co bude pro virtuální prohlídku potřeba. V případě exteriérů hodně záleží na počasí – pokud bude nepříznivé, dohodneme se na přesunu termínu.
  Před samotným fotografováním je důležité připravit pár věcí, aby vše probíhalo hladce.
  Mějte připravený seznam bodů, které budeme snímat – jde hlavně o to, které prostory chcete prezentovat nejvíce, spíše než chodby a prázdná místa. Tyto prostory připravte na fotografování tak, aby nebyly přítomny rušivé prvky.
  Pokud chcete mít na prohlídce např. své zaměstnance nebo žáky jako komparz, informujte je dopředu – zkuste popřemýšlet jaké činnosti by mohli dělat.
 3. Organizace prohlídky
  Jakmile zpracujeme jednotlivá panoramata, zašleme vám náhledovou verzi prohlídky, nad kterou budeme jednat o jejím rozvržení.
  Pošleme vám tabulku, do které vyplníte názvy záběrů a jejich pořadí v prohlídce. Záběry mohou být rozděleny do několika okruhů. Doporučíme vám vhodné uspořádání, aby se ve virtuální prohlídce nikdo neztratil.

 4. Zpracování interface prohlídky
  Jakmile od vás budeme mít názvy záběrů a organizaci do okruhů, zašleme vám verzi prohlídky již s připraveným interface včetně mapy lokality (případně integrace půdorysu). Můžeme se dále bavit o změně funkcionality/grafiky či přidání jiných prvků do vaší prohlídky. Nápadům se meze nekladou!

 5. Nahrávání komentáře
  K virtuálním prohlídkám v drtivé většině případů připojujeme jak psaný tak namluvený komentář. Komentář namlouvají profesionální herci ve studiové kvalitě. O jejich příjemných hlasech se můžete přesvědčit v tomto článku.
  Ke každému místu, které jsme nafotili, napíšete jednu až tři věty, které dodají prohlídce lepší informativní hodnotu. Nahrání textu je již v naší režii. Můžete si však vybrat hlas, který bude prohlídku namlouvat.

Poptat prohlídku

References

filter

What we created?
For who?