Uniíkátní virtuální prohlídka Karlštejna

Pro Centrálu cestovního ruchu Středočeského kraje jsme realizovali v roce 2018 doposud nevídaný projekt, zaměřený primárně na zatraktivnění Středočeského kraje pro zahraniční turisty. Využili jsme proto záběry z dronu a klasická 360 stupňová panoramata.

Řekli o nás

„Pro realizaci tohoto vzácného projektu bylo pro nás klíčové, že společnost Virtual Visit plně spolupracuje s Prague City Tourism. Profesionalitu bylo tedy možné zhodnotit na virtuální prohlídce Staroměstské radnice a Orloje. Výsledek z natáčení takto důležitých památek v Praze pokládáme za zcela dostatečné potvrzení kvalit dodavatele.“

Jakub Kulhánek - SČCR

Rozsah projektu

Vytvořili jsme na míru virtuální prohlídku ve dvou jazycích pro použití na portálu centrály a obrazovkách turistických center.

Spustit prohlídku

Fotografie

Díky našim zkušenostem jsme si rozplánovali fotografování prohlídky tak, abychom dokázali pořídit i statické fotografie pro brožury a webové stránky centrály.

Letecké záběry

Příprava videa byla sice bonusovou, ale ve výsledku neméně důležitou součástí výroby virtuální prohlídky. Ne náhodou jsme měli na místě našeho nejzkušenějšího dronaře.

Ukázky naší práce