Buďte vidět

Vytvoříme interaktivní virtuální prohlídku, profesionální video či webové stránky a ukážeme vaši společnost v celé své kráse. Získejte náskok! Zaujměte obchodní partnery či zákazníky, kteří vás doposud nenavštívili, v online prostoru.

Prohlédněte si naše klienty

Ukázky naší práce

…tady už se zdržíme slov, přesvědčte se na vlastní oči.

filtrovat

podle služby
podle oblasti

Blog

ABB Jablonec: Živá virtuální prohlídka, která ukázala zaměstnance i roboty v akci

ABB Jablonec: Živá virtuální prohlídka, která ukázala zaměstnance i roboty v akci

20. 5. 2022

Virtuální prohlídka pro ABB Brno se nám fakt povedla, a tak se nám vzápětí ozvali i z pobočky společnosti v Jablonci nad Nisou. Zde totiž v ultra moderní výrobě za pomoci robotických pracovišť vznikají domovní elektroinstalace. A to by byla škoda schovávat za zavřenými dveřmi – zvlášť když firmě tou dobou scházeli kvalifikovaní zaměstnanci. Virtuální prohlídka tak měla pomoci HR oddělení v náboru a zároveň ukázat partnerům technologie, které pobočka využívá.

číst více

Projekt Domovyok.cz v TOP výběru Kentico

Projekt Domovyok.cz v TOP výběru Kentico

8. 4. 2022

Když nás Olomoucký kraj oslovil, že by chtěl přepracovat stránky nabízející sociální služby, věděli jsme, že před námi stojí výzva. A taky úkol, který má velký potenciál a smysl. Nyní, rok a půl po spuštění, firma Kentico naši práci ocenila – projekt domovyok.cz vybrala do rubriky Site of the month.

číst více

RD DŘEVO: Nezouvejte se a vstupte!

RD DŘEVO: Nezouvejte se a vstupte!

7. 4. 2022

Projít si vzorovou stavbu svého budoucího domova místnost po místnosti a nahlédnout do každého koutu. Takovou možnost teď mají zákazníci společnosti RD DŘEVO díky naší virtuální prohlídce. Na zpracování prohlídky s interaktivním půdorysem, který napomáhá orientaci v prostoru, jsme měli rekordně málo času. Užitek z něho dnes mají zákazníci i stavaři. Podívejte se, jak se nám to podařilo.

číst více