#pro firmy

Tvoříme designové weby, které prodávají. Jak to děláme?

Zatímco průměrný dospělý Čech využívá k přístupu na webové stránky primárně notebook či stolní počítač, mladší generace po internetu surfují na chytrém telefonu. Nejen na tohle musíme myslet při přípravě vašeho webu - jak tedy tvoříme weby ve Virtual Visit?

Published 3. 8. 2021

Tvoříme designové weby, které prodávají. Jak to děláme?
 

Co si budeme povídat, první dojem je nejdůležitější. Seznámení s člověkem, nové auto nebo návštěva webu… první sekunda rozhoduje o tom, jestli se nám “to” líbí a vzbuzuje důvěru. Proto je při tvorbě webu klíčové zaujmout návštěvníka v první chvíli. Teď anebo nikdy. Hop nebo trop. Jak tvoříme weby, do kterých se návštěvníci zamilují na první pohled?

 

Design, který vyvolá ten správný pocit 
Ať chceme nebo nechceme, emoce v našich životech hrají hlavní roli. Příjemný pocit přesvědčí více, než desítky logických argumentů. Proto tvoříme vizuálně přitažlivé weby, které budí pozitivní emoce. Potrpíme si na dobrém designu, který vyvolává hezké pocity a pomůže prezentovat vaši značku (produkt, firmu, místo, …) v tom nejlepším světle. 

 

 

 

Vizuálně to ladí 
Správná vizuální hierarchie, kombinace barev, kontrast, písmo, symetrie, pochopitelný text… to všechno jsou věci, které rozhodují o tom, jak se člověk na webu bude cítit a chovat. Ideální je, aby design vedl návštěvníka tam, kam potřebuje(me). I tady platí, že méně je více - velké množství informací a možností návštěvníka zbytečně uvádí do rozhodovací paralýzy. Mnohem lepší je ukázat jasnou mu cestu: 

 

Je to jednoduché, funkční a nadčasové 
Při tvorbě webu je důležité dávat pozor na to, aby příliš umělecký design neubíral jeho funkčnosti. Jednoduchost a intuitivnost jsou vždy na prvním místě. Pokud nechcete vizuál webu měnit každý rok, je dobré před módními trendy upřednostnit nadčasový design. Ten neomrzí vás, ani návštěvníky. 

 

 

 

 
Přiblíží se to lidem 
Lidé milují autenticitu. Dejte jim pocit, že už to mají, že už tam jsou, nalaďte je, pohrajte s jejich smysly… a z návštěvníků webu se brzy stanou zákazníci. Jak toho dosáhnout? Ideálně virtuální prohlídkou. A ne ledajakou. Za roky naší praxe jsme virtuální prohlídky vyladili tak, že se návštěvníci při prohlídce cítí skoro jako by byli na místě. Navíc jsou naše prohlídky interaktivní a vizuálně ladí s webem. A co víc? Jsme profesionální fotografové, takže kromě atraktivní virtuální prohlídky od nás dostanete také profesionální (krásné) fotografie, které můžeme použít na webu a kdekoliv jen budete potřebovat. 

 

 

Responzivita a přístupnost je samozřejmostí 
Zatímco průměrný dospělý Čech využívá k přístupu na webové stránky primárně notebook či stolní počítač, mladší generace po internetu surfuje na chytrém telefonu. Je jasné, že tento trend bude dále růst. Postaráme se o to, aby si návštěvník odnesl skvělý zážitek z prohlížení vašeho webu, ať už sedí v kanceláři u notebooku nebo scrolluje v mobilu při jízdě v MHD. A nezapomněli jsme ani na lidi s handicapem. Weby tvoříme tak, aby se na nich snadno orientovali také nevidomí a slabozrací návštěvníci. 

 

Snadná administrace a podpora 
Všichni víme, že hotovým webem to nekončí. Občas je potřeba aktualizovat informace, sem něco přidat, tam něco odebrat… proto jsme vytvořili snadnou administraci a celou řadu modulů, které vám dáme k dispozici, abyste si mohli web kdykoli upravit. Kromě hotového webu od nás dostanete také: 

Školení k webovým stránkám - ať víte, jak ho upravit. 
Dokumentaci ke správě webu.
Podporu - můžete se na nás kdykoliv obrátit pro radu, ať už přes e-mail nebo telefon. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zatím nebyly vloženy žádné položky.
Chci nezávaznou nabídku

References

…here we will refrain from words, see for yourself.

filter

What we created?
For who?