Videa, která
berou dech

Některé věci je lepší názorně ukázat než popisovat slovy. Jako třeba naše videa. Nebo vaše prostory. Odprezentujeme vaše město, objekt nebo památku, jak ji svět ještě neviděl.

Videa s příběhem

Netočíme jen hezká panoramata. Tvoříme videa se scénářem, co mají smysl. Umíme prostory nejen ukázat, ale podtrhnout jejich genius loci. I proto se naše videa dostala skrz přísná kritéria až do světových aerolinek.

Dechberoucí detaily

Posaďte se a udělejte si pohodlí, bude to zážitek. Drony, kamery, profesionální obrazová i hudební postprodukce. Díky 5k rozlišení jsou naše záběry tak detailní, jak jen vaše obrazovka dokáže unést.

Prohlédněte si naše klienty

Ukázky naší práce

…tady už se zdržíme slov, přesvědčte se na vlastní oči.

filtrovat

podle oblasti

Blog

Případová studie JCMM: Gamifikovaná virtuální prohlídka pro žáky odhalí poklady brněnského podzemí

Případová studie JCMM: Gamifikovaná virtuální prohlídka pro žáky odhalí poklady brněnského podzemí

18. 10. 2022

Učení hrou propagoval už samotný Jan A. Komenský a my jsme dostali možnost jeho koncept přizpůsobit digitálnímu věku. Na začátku roku 2021 nás oslovila organizace JCMM, zda bychom si netroufli na jeden inovativní projekt. Virtuální prohlídku Brna plnou informací, šifer a úkolů, která dá zabrat mozkovým závitům. Hra vznikla pro žáky Tyršovy základní školy, ale využít ji mohou i další školy. Mrkněte, jak se nám to povedlo!

číst více

Případová studie ABB: Živá virtuální prohlídka v akci

Případová studie ABB: Živá virtuální prohlídka v akci

20. 5. 2022

Vždycky jsme přemýšleli, odkud jsou všechny ty zásuvky a vypínače kolem nás. Teď už jsme moudřejší. Jsou z ABB Jablonec. Zde totiž v ultra moderní výrobě za pomoci robotických pracovišť vznikají ty nejluxusnější elektroinstalace, co máme kolem sebe. A to by byla škoda schovávat takovou high-tech firmu za zavřenými dveřmi – zvlášť když firmě tou dobou scházeli kvalifikovaní zaměstnanci. Virtuální prohlídka tak měla pomoci HR oddělení v náboru nových kolegů.

číst více

Projekt Domovyok.cz v TOP výběru Kentico

Projekt Domovyok.cz v TOP výběru Kentico

8. 4. 2022

Když nás Olomoucký kraj oslovil, že by chtěl přepracovat stránky nabízející sociální služby, věděli jsme, že před námi stojí výzva. A taky úkol, který má velký potenciál a smysl. Nyní, rok a půl po spuštění, firma Kentico naši práci ocenila – projekt domovyok.cz vybrala do rubriky Site of the month.

číst více